Кошик
410 відгуків
Интернет-магазин Technotools
+38 (095) 091-27-17
+38 (067) 696-44-04

Технічні фени для випалу

Фен технічний для випалу – це інструмент, який призначений для нагріву різних предметів і матеріалів. Він дозволяє спаяти деталі з пластика, зняти стару фарбу, прогріти замерзлі труби, склеїти плівку, розплавити низькотемпературні матеріали, нанести ПВХ бирки та ін.
У корпусі фена укладена металева спіраль. Під дією електричного струму виробляється її розжарювання, при цьому нагрівається і навколишній повітря. Вбудований вентилятор виштовхується нагревшийся повітря через сопло. Таким чином, формується спрямований повітряний потік, температура якого може досягати 600 градусів за Цельсієм.
Фени для випалу потужністю до 1500 Вт призначені для дрібних щоденних робіт, зокрема, у невеликих майстернях, коли потрібно висушити оббивку двері або проклеєну підошву. Моделі потужністю 1500 Вт і вище орієнтовані на професійне застосування – на будівництвах, де доводиться виконувати великі обсяги робіт.
Купити автоінструменти в Україні можна у магазині technotools, що значно заощадить Ваш час і гроші. Ми пропонуємо автоінструменти найвищої якості за доступною ціною.