Кошик
410 відгуків
Интернет-магазин Technotools
+38 (095) 091-27-17
+38 (067) 696-44-04

Верстати точильні

Верстат точильний (заточувальний) – агрегат, призначений для заточування колючих і ріжучих інструментів. Має компактні розміри, мобільний, не вимагає окремого місця в майстерні. Його можна зберігати на полиці або в шафі, витягуючи по мірі необхідності. Точильні верстати прості у використанні – для роботи достатньо прочитати інструкцію, спеціальні знання і навички не потрібні.
Точильні верстати, залежно від типу, що мають широку область використання. Вони активно застосовуються для різних робіт по будинку: заточування ножів, сокир, лопат, стамесок і інших інструментів. Верстати для заточування ланцюгів можна використовувати для редагування оснащення бензинових і електричних пив. При пошкодженні або зносі ланцюга, верстат точильний дозволяє пере заточити її. Заточування свердел затупилися сегментів. – ще одна затребувана сфера застосування точильних верстатів.
Купити автоінструменти в Україні можна у магазині technotools, що значно заощадить Ваш час і гроші. Ми пропонуємо автоінструменти найвищої якості за доступною ціною.